12 paź 2015

Prolog Część 2


Pojawił się w jej życiu tak nagle. Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu. Chciał znać każdą jej słabość. Ona zaś musiała rozszyfrować jego grę. Wiedziała, że jest człowiekiem skrywającym wiele tajemnic. Chciała za wszelką cenę je poznać. Ale czy to było mądre posunięcie?

Harry nie pałał do niej nawet dobrocią. Traktował ją jak zwierzę na smyczy. Dla niego miała być ona jedynie zabawką, którą sobie upolował. Jednak jego plan szybko szlag trafił. Wszystko co miał zaplanowane w stosunku do niej, zmieniło się. Z każdym nowym dniem gdy spoglądał na nikomu niewinną dziewczynę, czuł dziwne uczucie, którego jeszcze nigdy nie miał okazji doznać. Zrozumiał, że była to miłość. Miłość, której za wszelką cenę się wypierał. Nie wierzył, że ktoś taki jak ona, potrafiła go zauroczyć.

Ale wciąż zadawał sobie tylko jedno pytanie: W jaki sposób potrafiła to zrobić? Przecież on nigdy nie ulegał tak łatwo żadnej dziewczynie. Gdy wyznał jej swoje uczucia, pomiędzy nimi wszystko się zmieniło. Vanessa zaczęła zauważać w nim kompletnie innego człowieka niż tego, za którego podawał się na początku. Pomimo jego charakteru, ona również zaczęła do niego coś czuć.

I tak ich drogi połączyły się razem, ale czy na zawsze? Chcieli żyć spokojnie i szczęśliwie, ale nie mogli. Harry niespodziewał się, że jego problem z przeszłości powróci. Największy wróg odnalazł go i teraz mści się na nim. Wszystko przez kryminalne sprawy z przed kilku lat, które teraz oboje chcą zakończyć. Harry sprawił, że dziewczyna nie mogła być już bezpieczna. Ale to nie wróg ich rozdzielił. To brak zaufania spowodował, że nie mogli być już razem. Zdrada chłopaka była okropnym ciosem dla niej. Raz już przez niego upadła, tym razem również, ale przysięgła, że to był ostatni raz. Teraz nie chce mieć z nim nic wspólnego. Stara się zapomnieć o miłości przez którą tak stoczyło się jej życie. Zrozumiała, że popełniła wielki błąd.

Harry zatem nie potrafi pogodzić się z tym co zrobił. Jej słowa cieły go jak noże gdy mówiła, że to co było pomiędzy nimi to tylko jedna wielka pomyłka przez którą teraz musi cierpieć. On nadal ją kocha, ale wie, że przegrał i nie ma już szans by to wszystko uratować. Dlatego decyduje się na opuszczenie miasta. Zrozumiał, że nie ma już o co walczyć, tak po prostu się poddał.
To nie koniec problemów. Vanessa dowiaduje się, że jest w ciąży, ale czy powie całą prawdę chłopakowi? Czy Harry w ogóle dowie się, że zostanie ojcem? A może dziewczyna postanowi co innego?Od autorki: Witajcie kochani! Prolog do drugiej części jak widzicie już jest. Co myślicie? 
Postanowiłam dodać go trochę wcześniej, zanim zacznę pisać kontynuacyjny rozdział. 
W tej części będzie się dziać naprawdę dużo pomiędzy bohaterami, więc emocji nie zabraknie. Myślę, że będzie trochę ciekawiej niż w poprzedniej. Wszystkie rozdziały będą oczywiście dodawane regularnie w sobotę, tak jak było. 

Możecie również zajrzeć do zakładki bohaterów, którą trochę ulepszyłam - <kliknij>

A więc, zapraszam na drugą część "You Will Always Be My Property", która rusza już od 24 Października w sobotę!

10 komentarzy:

 1. Nie mg się już doczekać kolejnych rozdziałów :D Zapowiada się ciekawie <3 /Natalia

  OdpowiedzUsuń
 2. Z niecierpliwością czekamy na kolejny!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekaaaaam // Ronnie :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Oni muszą byc razem poprostu muszą

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Oby Vanessa nie popełniła żadnego błędu przecież ona musi powiedzieć Harremu że jest w ciąży.Najbardziej denerwuje mnie ten cały Christopher oby Vanessa szybko przekonała się co on robi za jej plecami.Czekam na następne odcinki również wspaniałe i ciekawe jak w pierwszej części.A.

  OdpowiedzUsuń