13 paź 2016

Moje Święto

Urodziny są jednym z najważniejszych dla nas dni w roku. Dzisiaj taki wyjątkowy dzień należy do mnie. Uważam go za zdecydowanie udany i nawet nie mogę opisać tego jak bardzo jestem dziś szczęśliwa. Cóż, niestety chyba nawet troszkę pijana. Trzy kieliszki szampana opróżniłam, co jest dla mnie nie co zaskoczeniem haha. 

Przechodząc do najważniejszego, chciałabym w tym jakże cudownym dniu, podziękować nie tylko moim bliskim, ale i wam - najlepszym czytelnikom. Tak naprawdę to właśnie wy i to opowiadanie jesteście dla mnie prezentem. Prezentem, który spełnia nie tylko marzenia, ale także pozwala rozwijać swoje umiejętności. Bez was, nie odkryłabym, że mam do czegoś jakiś tam talent. Ten niezwykły blog niedługo będzie obchodzić swoją 2 rocznicę powstania i to tylko i wyłącznie dzięki wam, on nadal się rozwija.

W nadchodzącą sobotę, będziemy mieli już 90 rozdział. Wow, ja nadal jestem trochę w szoku. No bo hej, kto by pomyślał, że komuś będzie się chciało tyle czasu poświęcić jednemu opowiadaniu, no nie? Ale cóż, non stop sobie jedno powtarzam - nie zaczynaj jakiejś rzeczy, jeśli wiesz, że jej nie skończysz. Podjęłam się wyzwania? To trzeba wziąć na siebie całą  odpowiedzialność. Postanowiłam iż to co zaczęłam to skończę do samego końca. Więc bez obaw co do tego ;)

Daliście mi naprawdę niezłego kopniaka w tyłek, bo jak sami widzicie, weny nie tracę, a rozdziałów coraz więcej. Niesamowite jednym słowem!

No więc, urodziny urodzinami. Cieszę się, że mogę ten dzień zaplanować jak tylko ja chcę. Mnóstwo fantastycznych ludzi złożyło mi dziś życzenia, co jeszcze bardziej sprawiło mój dzień lepszym. Dziękuję wszystkim, bo to naprawdę wyjątkowy dla mnie moment, który chciałabym jak najlepiej zapamiętać. 

Wypiłam dziś jednego kieliszka za was kochani! Haha, do zobaczenia w sobotę! ♡ 

3 komentarze:

  1. Niesamowita dziewczyno, najlepszego! ^^ Skoro dziś są twoje urodziny, mam nadzieję, że spędziłaś je z wyjątkowymi dla ciebie osobami. Ja życzę Ci spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń, życiowej miłości, uśmiechu na twarzy, radości, zdrowia i jeszcze większego sukcesu na tym blogu! :) Nie marnuj swojego talentu. Liczę, że zakończysz to ff tak jak pięknie to napisałaś. Też uważam, że nie ma sensu czegoś zaczynać, jeśli nie ma się zamiaru tego zakończyć. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :** PS. Czekam na kolejny rozdział, no i weny xxx

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo moja kochana za twoje cudowne słowa! ♡ Much love :*

      Usuń